Бібліографія українського гончарства. 2000: Науковий щорічник.

вкл. 13 лютого 2013. Опубліковано в Крамниця

Бібліографія українського гончарства. 2000: Науковий щорічник.
— Опішне: Українське Народознавство, 2001. — Вип.2. — 120 с., іл.

Національний науковий щорічник охоплює публікації про українське гончарство, кераміку, керамологію в 2000-му році. Тематичне спрямування матеріалів від археології, історії, етнографії і мистецтва гончарювання до найрізноманітніших проблем технічної кераміки. До реєстру включені книги, брошури, журнали, буклети, статті, повідомлення, що надійшли до Гончарської Книгозбірні України та Національного архіву українського гончарства в Опішному. Всі бібліографічні позиції мають анотації (за винятком тих, у яких назва публікації відображає її зміст) та суцільну нумерацію, починаючи з першого випуску. Подано також огляд керамологічної літератури, інформацію про нові надходження до Гончарської Книгозбірні України, каталог особистої бібліотечки славетної Гончарівни, корифея української керамічної іграшки Олександри Селюченко, список добродійників.
Для керамологів, мистців, краєзнавців, бібліотечних працівників, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.{jcomments on}