До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 01 вересня 2019.

Набридла щоденна робота? Дістала буденність? Літо майже скінчилося, а ти так і не відпочив? Тоді не зволікай! Мерщій хапай родину й друзів і гайда до Опішного! Такого ти ще точно не бачив! Це переверне твоє уявлення про музей і мистецтво!

Тільки в Національному музеї-заповіднику українського гончарства ти зможеш відчути себе героєм казки «Мандри Гулівера» крихітним ліліпутом з-поміж справжніх глиняних гігантів.

Величезна територія, де «живуть» різноманітні скульптури, як гумористичного, так і глибоко філософського змісту, оглядова вежа, з якої можна насолодитися неповторними пейзажами Полтавщини, місця для відпочинку із садовими гойдалками й гамаками, дитяча зона «КерамЛЕНД», різноманітні виставки, які поєднують в собі сучасне й народне мистецтво, – усе це назавжди змінить твоє ставлення до української культури.  

Та це ще не все, чим ми можемо тебе здивувати! Ти маєш унікальну можливість долучитися до гончаротворення й власноруч зліпити своє перше горнятко. Дізнаєшся історію життя й творчості славетних опішненських гончарів, відвідаєш меморіальні садиби, щоб сповна відчути дух правічного ремесла.

Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує до своїх затишних куточків!

Ми чекаємо саме на тебе!

 

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ
Фото Тараса Пошивайла
Замовити екскурсію