Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 04 січня 2019.

…Комусь рік лише планує подорожі, декому – готує валізи, а з кимось уже захопливо мандрує Україною!..

Ми несказанно тішимося першими днями нового туристичного року! Разом з гостями відчуваємо живу радість новорічних свят, адже вони наповнюють музей справжнім життям!..

Пориньте в неповторну атмосферу свята саме в Опішному! Музей гончарства зафарбує Вашу зимову подорож найкольоровіше!..