вкл. 04 жовтня 2018.

Гран-прі «Гончарні ВІЗІЇ країни»
Аліні Літвіненко (Олександрія, Кіровоградщина)
за фото «Портрет»

Нагорода від Благодійної організації

«Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Вірі Лисенко (Балта, Одещина)
за фото «Поні для принцеси»


Нагорода від Благодійної організації
«Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»
в номінації «ПоСТАТІ»
Віктору Забаранілову (Новогорівка, Запоріжжя)
за фото «Магія вогню»

Диплом від Національної спілки художників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Карині Строкань (Полтава)
за серію з 5-ти фото «Метаморфози»

Диплом від Національної спілки художників України
в номінації «КерамоРЕКЛАМА»
Катерині Власовій (Полтава)
за фото «Грузинський мотив»

Диплом від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Людмилі Кучеренко (Полтава)
за фото «І що ото воно за химера»

Диплом від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Олегу Дубині (Полтава)
за фото «Без назви - 1»



Диплом від Національної спілки фтохудожників України
в номінації «ПоСТАТІ»
Людмилі Меткій (Опішне, Полтавщина)
за фото «Де ти будеш, хто тебе візьме до себе…»

Диплом від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «АрхеоВІЗІЇ»
Анатолію Волкову (Запоріжжя)
за фото «Козацькі люльки»


Диплом від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «КерамоРЕКЛАМА»
Богдану Пошивайлу (Київ)
за фото «Гончарний вівтар»


Диплом Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Юрку Герасименку (Опішне, Полтавщина)
за фото «Без назви»

Диплом від Національного музею-заповідника українського гончарства
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Ладі Янчук (Безіменне, Вінниччина)
за фото «Народження»


Диплом від Національного музею-заповідника українського гончарства
в номінації «АрхеоВІЗІЇ»
Олексію Соловкіну (Миколаївка, Донеччина)
за фото «Посуд Торської фортецi XVIII століття»

Диплом від Інституту керамології – Відділення інституту народознавства
НАН України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Юрію Полідовичу (Донецьк)
фото «Без назви»

Диплом від Інституту керамології – Відділення інституту народознавства
НАН України
в номінації «РетроВІЗІЇ»
Мхітару Матевосяну (Запоріжжя)
за фото «Колишнє»


Диплом від ГО «Конгресу українських керамологів»
в номінації «КерамоРЕКЛАМА»
Катерині Литвиненко (Полтава)
за фото «Молитва»


Диплом від ГО «Конгресу українських керамологів»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Уляні Джигринюк (Тернопіль)
за фото «Монетка»


Дипломом від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «АрхеоВІЗІЇ»
Ксенії Варачовій (Харків)
за триптих «Друге життя»


Дипломом від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «АрхеоВІЗІЇ»
Павлу Нечитайлу (Кам’янець-Подільський)
за фото «Кримські поліхроми та місцевий посуд»

Бронзова медаль від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «КерамоРекЛАМА»
Олександру Шаварьову (Алма-Ати, Казахстан)
за серію з п’яти фото «Рибальський човен»


Срібна медалль від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Ірині Демиденко (Харків)
за фото «Сонячно-керамічна синергія»


Золота медаль від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Аліні Літвіненко (Олександрія, Кіровоградщина)
за фото «Сонячний»


Диплом Третього ступеня
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Андрію Недзельницькому (Київ)
за фото «Всесвіт (Мозаїка Богдана Томашевського)»

Диплом Другого ступеня
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Тетяні Янчук (Безіменне, Вінниччина)
за фото «Сімейство»

Диплом Першого ступеня
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Алешандру Штрубе (Юліх, Німеччина)
за фото «Кераміка при заході сонця»

Бронзова медаль
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Юліані Безсмертній (Полтава)
за фото «На уроці»


Срібна медаль
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Юліані Безсмертній (Полтава)
за фото «Структура»


Золота медаль
від Національної спілки фотохудожників України
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Роксолані Ласкавій (Київ)
за фото «Весна прийде»

Спеціальний диплом «За романтизм»
в номінації «КерамоРекЛАМА»
Ігорю Жолобаку (Губиниха, Дніпропетровщина)
за фото «Поліна»


Спеціальний диплом «За кращий резонансний сюжет»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Любові Пошивайло (Юліх, Німеччина)
за фото «Господар міста»


Диплом «ПоСТАТІ»
Любові Пошивайло (Юліх, Німеччина)
за фото «Майстер свого діла»


Диплом «РетроВІЗІЇ»
Любові Пошивайло (Юліх, Німеччина)
за фото «У кожного витвору є своє обличчя»


Спеціальний диплом «За унікальне творче вирішення»
в номінації «КерамоРекЛАМА»
Рузанні Давітян (Полтава)
за диптих «Тепло в руках»


Спеціальний диплом «За емоційність»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Марії Пошивайло (Київ)
за фото «Благословення»


Спеціальний диплом «За психологізм»
в номінації «КерамоРекЛАМА»
Марії Пошивайло (Київ)
за фото «І мене сфотографуйте»


Диплом «АрхеоВІЗІЇ»
Марії Пошивайло (Київ)
за фото «Сам собі господар»

Дипломом «КерамоРекЛАМА»
Ірині Демиденко (Харків)
за фото «Ліпив святі горшки»


Спеціальний диплом «За гончарські фантазії»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Ірині Демиденко (Харків)
за фото «Духовна варта»


Спеціальний диплом «За образність»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Ірині Демиденко (Харків)
за фото «Подвійна самотність»


Спеціальний диплом «За кращу сюжетну композицію»
в номінації «ДивоСВІТ кераміки»
Олександру Шаварьову (Алма-Ати, Казахстан)
за серію з п’яти фото «Насіння життя»


Диплом «ДивоСВІТ кераміки»
Тетяні Янчук (Безіменне, Вінниччина)
за фото «У мій сад заблукала вже осінь»


Диплом від Міжнародного фоторуху «Образ без кордонів»
в номінації «КерамоРекЛАМА»
Юліані Безсмертній (Полтава)
за диптих «Ваза»