Молоді керамісти мають нагоду отримати Міжнародну грантову премію

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 13 лютого 2018.

Для підтримки молодих мистців кераміки в Україні третій рік поспіль проводиться конкурс на отримання Міжнародної грантової премії Говорунів. Грант у розмірі 1 000 доларів надається Олесею Говорун (США) для створення твору монументальної кераміки на творчій базі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.
До участі запрошуються молоді мистці (віком до 35 років) будь-якої країни, які мають освіту в галузі художньої кераміки й досвід роботи в арт-середовищі. Вони мають подати до 1 березня 2018 року заявку, що включає в себе:

• резюме;
  • два рекомендаційні листи;
  • концептуальне пояснення проекту;
  • ескіз художнього твору;
  • перелік матеріалів, необхідних для виконання проекту.

Творча робота має бути пов’язана з інноваційним підходом до розвитку гончарних традицій, відображати тенденції розвитку сучасної світової кераміки, розширювати суспільні уявлення про художні можливості кераміки.
Форма заявки й вимоги до конкурсного проекту – на сайті Національного музею-заповідника українського гончарства за посиланням: http://opishne-museum.gov.ua/govorun/2242-govorun2017.html
Кульмінацією проекту стане креативна презентація переможного твору, що завершиться церемонією вручення гранту.

Жанна Невкрита,
інформаційна служба