Коментарі та побажання

вкл. 17 березня 2017.

Українська культурна спільнота готується до очікуваної мистецької події: Національний музей-заповідник українського гончарства продовжує традицію проведення творчих конкурсів для мистців кераміки, започатковану 1997 року, – з 11 червня до 2 липня 2017 року в містечку Опішному в Полтавщині відбудеться Національний симпозіум художньої кераміки «ФІЛОСОФІЯ БУТТЯ».

До участі в Симпозіумі запрошуються художники-керамісти й скульптори, яким до 15 квітня 2017 року необхідно подати дирекції Музею-заповідника заявку та проект творчої роботи, а під час Симпозіуму виготовити монументальний твір на тему «Філософія буття» та «Іменне панно».
Програма Симпозіуму – багатогранно насичена: мистці кераміки потраплять у вир масштабних мистецьких подій ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2017» – стануть учасниками Фестивалю вогню (01.07.2017), проведуть майстер-класи для учасників VII «сесії» Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА для харизматиків, романтиків, диваків і діячів (11.06 – 02.07.2017) та гостей Національного фестивалю гончарства (01.07.2017).

Кращі твори учасників Симпозіуму будуть відзначені Гран-прі, преміями та заохочувальними відзнаками від офіційних партнерів.

Організатори зобов’язуються безкоштовно забезпечити учасників матеріалами, інструментами та обладнанням. Детальніше дізнатися про умови участі та заповнити заявку можна на сайті Музею-заповідника: http://opishne-museum.gov.ua/shift-2017/buttya2017

Симпозіум стане однією з найяскравіших подій «Здвигу–2017», розгорне простір творчого спілкування мистців різних художніх напрямків та шкіл.