Шановні відвідувачі!

У зв’язку із заходами щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції в Україні (COVID-19) Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному на період всеукраїнського карантину, від 17 березня до 03 квітня 2020 року, припиняє прийом відвідувачів.

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

вкл. 29 листопада 2016.

Сучасні технології дають можливість усе більше розповідати про Опішне українським туристам та мандрівникам з інших країн. Національний музей-заповідник українського гончарства пропонує безкоштовний аудіогід на базі додатку izi.TRAVEL − мобільної складової однойменного сервісу голландської компанії IZITEQ.

Віднині відвідувачі Музею-заповідника мають нагоду оглянути музейні колекції, завантаживши аудіоекскурсію на власний мобільний пристрій. Безкоштовний гід izi.TRAVEL пропонує три тематичні блоки екскурсії українською та російською мовами: «Історія Опішного та рекреаційна зона», «Національна галерея монументальної садово-паркової керамічної скульптури» та «Приміщення музею». Кожний оглядовий експонат має порядковий номер, фото, текстовий і звуковий описи. Відвідувачі можуть самостійно обирати початок екскурсійного маршруту та його складові. Також аудіогід надає контакти, посилання на веб-сайт Музею-заповідника й години огляду закладу.

Додаток izi.TRAVEL можна встановити з Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Його налаштування досить прості: варто завантажити додаток izi.TRAVEL, відкривши izi.travel/app, і надати програмі дозвіл на використання інформації про місцеперебування. Після встановлення програми необхідно зайти на сторінку Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному («Аудіогіди» – «Україна» – «Опішне», або за посиланням: https://izi.travel/en/1ca9-nacionalniy-muzey-zapovidnik-ukrayinskogo-goncharstva-v-opishnomu/uk) й обрати оглядовий експонат. Завантажити путівник можна вдома або через безкоштовний WiFi у музеї.

Національний музей-заповідник українського гончарства вдячний приватному консультанту компанії izi.TRAVEL Юлії Глібовій за співпрацю й можливість підвищення туристичного сервісу. Завдяки мобільній аудіоекскурсії, в Опішному чи з будь-якої точки світу мандрувати Гончарною скарбницею України ЛЕГКО, ЗРУЧНО, НЕЗАБУТНЬО! Вирушаймо?!{jcomments on}