вкл. 29 листопада 2016.

Сучасні технології дають можливість усе більше розповідати про Опішне українським туристам та мандрівникам з інших країн. Національний музей-заповідник українського гончарства пропонує безкоштовний аудіогід на базі додатку izi.TRAVEL − мобільної складової однойменного сервісу голландської компанії IZITEQ.

Віднині відвідувачі Музею-заповідника мають нагоду оглянути музейні колекції, завантаживши аудіоекскурсію на власний мобільний пристрій. Безкоштовний гід izi.TRAVEL пропонує три тематичні блоки екскурсії українською та російською мовами: «Історія Опішного та рекреаційна зона», «Національна галерея монументальної садово-паркової керамічної скульптури» та «Приміщення музею». Кожний оглядовий експонат має порядковий номер, фото, текстовий і звуковий описи. Відвідувачі можуть самостійно обирати початок екскурсійного маршруту та його складові. Також аудіогід надає контакти, посилання на веб-сайт Музею-заповідника й години огляду закладу.

Додаток izi.TRAVEL можна встановити з Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Його налаштування досить прості: варто завантажити додаток izi.TRAVEL, відкривши izi.travel/app, і надати програмі дозвіл на використання інформації про місцеперебування. Після встановлення програми необхідно зайти на сторінку Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному («Аудіогіди» – «Україна» – «Опішне», або за посиланням: https://izi.travel/en/1ca9-nacionalniy-muzey-zapovidnik-ukrayinskogo-goncharstva-v-opishnomu/uk) й обрати оглядовий експонат. Завантажити путівник можна вдома або через безкоштовний WiFi у музеї.

Національний музей-заповідник українського гончарства вдячний приватному консультанту компанії izi.TRAVEL Юлії Глібовій за співпрацю й можливість підвищення туристичного сервісу. Завдяки мобільній аудіоекскурсії, в Опішному чи з будь-якої точки світу мандрувати Гончарною скарбницею України ЛЕГКО, ЗРУЧНО, НЕЗАБУТНЬО! Вирушаймо?!{jcomments on}