вкл. П'ятниця, 22 червня 2018, 17:05.

Співпраця Національного музею-заповідника українського гончарства та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – давня і зміцнена багатьма спільними проектами.  Нині установи об’єднав ще один – проектування території Музею-заповідника та його об’єктів студентами IV курсу Архітектурного факультету.

Сьогодні, 22 червня 2018 року, на базі Музею гончарства, відбулося виїзне засідання Державної екзаменаційної комісії університету щодо захисту дипломних проектів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр архітектури». На розгляд було представлено проект «Критий виставковий простір Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному» Антона Степаненка та проект «Архітектурний комплекс для масових культурно-мистецьких заходів Національного музею-заповідника українського гончарства» Олени Бібік.

Цікаві архітектурні ідеї студентів бакалаврату стали об’єктом для активного обговорення та планування подальшої співпраці над створенням архітектурно-просторового дизайну Музею-заповідника.

вкл. Понеділок, 18 червня 2018, 14:04.

Під колоритну українську пісню, ніжний подих вітру творить надпарканну скульптуру Валентина Проценко (Київ, Україна).

вкл. Понеділок, 18 червня 2018, 09:44.

Міжнародний симпозіум надпарканної скульптури в Опішному

вкл. Понеділок, 11 червня 2018, 16:46.

Сьогодні, 11 червня 2018 року, в Опішному стартує літня школа гончарства – МІЖНАРОДНА Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРства для романтиків, харизматиків, диваків і діячів! Дев’ять учасників представляють Дніпропетровщину, Київщину, Кропивниччину, Харківщину та республіку Білорусь!

«Академісти» вже познайомилися, освоїлися й магнетично припали до глини!

вкл. Понеділок, 11 червня 2018, 11:22.