Коментарі та побажання

вкл. Вівторок, 18 квітня 2017, 07:24.

вкл. Понеділок, 10 квітня 2017, 05:52.

Радо повідомляємо,
що з 1 квітня 2017 року
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному
працює на годину ДОВШЕ!
Відтепер ми чекаємо на Вас
з 8.00 до 18.00 год. (понеділок–четвер, субота)
та з 8.00 до 17.00 год. (п’ятниця, неділя)

УКРАЇНСЬКА ГОНЧАРНА СКАРБІВНЯ
ДАРУЄ БІЛЬШЕ ЧАСУ
ДЛЯ ПРИЄМНИХ ВРАЖЕНЬ!
Гостинно запрошуємо!

вкл. П'ятниця, 31 березня 2017, 08:41.

Нині Музей-заповідник скидається на велетенський мурашник,
наповнений дитячим багатоголоссям і дзвінкою луною глиняних свистунців!
Озирнешся, а довкола – «ЛІС» РУК, РУ-УК, РУ-У-УК малечі,
які хочуть ВІДЧУТИ ГЛИНУ на дотик
й ОБОВ’ЯЗКОВО виготовити з неї ВЛАСНИЙ виріб!
Захоплення, подив, «чиста» радість – у дитячих очах і душах!

ДИВОВИЖА, ЯКУ ВІДЧУЄШ ТІЛЬКИ В ОПІШНОМУ!!!

вкл. П'ятниця, 31 березня 2017, 05:06.

Днями члени Експертної ради оголосили ім’я лауреата Міжнародної грантової премії Говорунів 2017 року. Ним стала креативна, цілеспрямована, перспективна мисткиня з села Малі Будища (Полтавщина) – Ольга Плоха. Вона подала на розгляд проект роботи «Стіна».

«Я хочу показати стіну, яка уособлює собою множину всіх викликів і перешкод людського життя, яку кожен з нас повинен подолати для досягнення своєї мети. Але не кожному під силу це зробити. Хтось зупиняється на самих підступах, ледве побачивши стіну, хтось губиться у її товщі, хтось вибивається досить високо. Чим ближче ми до своєї мети, тим слабшою стає стіна, в ній з’являються проріхи, через які нам видно кінцевий результат. А хтось зуміє вивищитись над своєю «стіною».

вкл. Четвер, 30 березня 2017, 11:52.

Завдячуючи Мирославі Барчук, https://www.facebook.com/profile.php?id=100001610979982на-гора нинішньої Історії піднялося фото 1917 року, що зображує засновників Української академії мистецтва – винищений цвіт культурної еліти Нації...

2018 року в Музеї мистецької родини Кричевських в Опішному – єдиному музеї в Україні, присвяченому видатній династії, – урочисто відзначатиметься 100-річчя з часу створення Василем Григоровичем Кричевським Національного герба України «Тризуб» та перших українських банкнотів.