Коментарі та побажання

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! У Національному музеї-заповіднику українського гончарства змінено номер мобільного телефону! Телефонуйте (067) 557 47 57 !!!


 

 


    Де можна гарно відпочити чи провести вихідні? Чим ближче літо, тим актуальнішою стає ця тема. Хто має кошти і час – відпочиває в Єгипті чи Турції, Арабських Еміратах чи на Канарах. Я ж раджу вам пильніше придивитися до України. Тут ще є незвідані куточки, де можна чудово відпочити і відкрити для себе щось нове.
Нещодавно я з подругою побувала в містечку Опішне (Полтавщина) у Національному музеї гончарства. До речі, інформацію про музей отримала з інтернету. Їхали у провінцію, а виявилося, що тут чудовий музей європейського рівня. На подвір’ї музею скульптури із глини, підписи до яких свідчать, що роботи створювали відомі майстри. Це дивовижне явище! Роботи філософські і жартівливі, тут і міфічні герої і образи святих. Мені найбільше сподобалась трійця котів, що виспівують під деревом, а подрузі припали до смаку рибалки, що сидять на величезній рибині. Здається, тут більше ста величезних робіт. Одним словом, є на що подивитись.
   У приміщенні музею старовинний посуд, фотографії, які розповідають про життя гончарів минулого сторіччя, величезна виставка мисок із різних куточків України. Вразила мене виставка картин на глині – панно. Нічого подібного я особисто не бачила в жодному музеї. На завершення екскурсії до нас вийшов справжній гончар і жіночка, що розписує посуд. Тож ми мали змогу не тільки споглядати за створенням гончарного дива, але й самі спробували податливість глини на гончарному крузі і розпис виробів. Це СУПЕР!!!!!! Враження – не передати словами. Відчуваєш себе творцем!
   За парканом музею відкриваються дивовижні краєвиди, які можна споглядати з висоти пагорба, на якому розташований музей. Тут усе в гармонії з природою.
Поверталися додому якісь умиротворені і замріяні, але дуже задоволені. А наостанок на місцевому ринку придбали собі пару мисок і чудово розписаний глечик.


Побувавши в музеї гончарства, не пошкодуєте!
З повагою та побажанням вдалого відпочинку, Олена та Ірина


 
 
 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Валерій 14.02.2013, 08:39
Після перегляду сайту вирішив поїхати подивитися :eek: :o не очікував, це саме те місце, куди мені не соромно буде повезти моїх друзів та колег!!! Раджу вам замовити екскурсовода :roll:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # марина 14.02.2013, 08:40
ОДИН З НАЙКРАЩИХ МУЗЕЇВ В СВІТІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # ІВалентина 14.02.2013, 08:41
Унікальний музей, цікава екскурсія, душевний прийом. Отримала велике задоволення.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Елена 14.02.2013, 12:20
Вчера посетили ваш музей,мы в восторге!Желаю процветания,раз вития и побольше небезразличных спонсоров!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ростислав Будзан 08.03.2013, 16:22
Де поділися медіа за цими посиланнями: http://opishne-museum.gov.ua/uk/videomuseum/films/464-filmskaterinamatejko
http://opishne-museum.gov.ua/uk/poterrybooks/325-biblioteka230910


Тут - http://www.youtube.com/watch?v=SS_-LmYVIX0
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Вікторія 20.05.2013, 05:00
Вчора були в музеї-заповідни ку. Було дуже цікаво, навіть непосидюча дитина не на жарт зацікавилася гончарством. У нас був екскурсовод Лариса Гавриш, одразу видно що людина працює із задоволенням і повною віддачею. Спробували самостійно створити глиняні тарілки і глечики. А особливістю цього закладу є те, що можна ходити по газонах і дозволяється відеозймка та фотографування( без додаткової плати!!!).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Тетяна 02.05.2014, 18:09
Надзвичайно цікаве та мальовниче місце. Отримала велике задоволення від відвідування музею!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Наталка 15.04.2015, 05:39
Тот кто собирается посетить этот музей,должен знать о том что бы доехать до музея то не одно колесо можно порвать или побить автомобильный диск.
А еще лучше на тракторе с гусеничным ходом ездить в этот музей.
К вам ездят иностранци а у вас не то что асфальта нет,у вас прямо на против входа лужа не первый месяц, превратившаяся в болото в которой уткилетом с утятами плавают.И на фоне этого бездорожья укатаны два "лежачих полицейских".Вы представляете такую картину,яма,яма ,ямище, и "полицейский" , отличная тема для Петросяна.)))
Как вам не стыдно??? Да была бы совесть хоть парковочную площадку укатали асфальтом,а то такой асфальт что можно ноги если не сломать то погнуть конкретно.
Ну а о том что на територирии ни водички выпить купить ни пирожка състь с дороги...

ПОЗОРИЩЕ , УЖАС !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Кирилл 02.05.2016, 10:01
Ребята, Вы молодцы. Приезжаю не первый год. Не перестаю удивляться, сколько сил и энергии Вы вкладываете в музей. Появляются новые скульптуры, изменяется территория, все только в лучшую сторону. Очень хотелось бы, чтобы Вы сделали дорогу к музею. Это же не дорога, а какой то полигон для испытаний. И побольше указателей, по селу, как к вам добраться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

free counters