. Опубліковано в 2016

ГОНЧАРІ ЗА РОБОТОЮ (зліва направо):
ВАСИЛЬ ВОНЯРХА, АНДРІЙ ХЛОНЬ, МИХАЙЛО ОСТРЯНИН.

МАЛЮВАЛЬНИЦІ
ГАННА КУЩІЙ (ліворуч) ТА МАРІЯ ПІЧКА.

ГОНЧАР МИКОЛА ЯЦЕНКО.

МАЛЮВАЛЬНИЦЯ ЄВДОКІЯ ВАРВИНСЬКА.
Опішне, Полтавщина. 1985

ВАСИЛЬ ОМЕЛЯНЕНКО – ГОНЧАР, ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ, ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ  СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ, ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, ЛАУРЕАТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ОПІШНЕНСЬКИЙ ЗАВОД «ХУДОЖНІЙ КЕРАМІК», ЦЕХ №1