До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 12 вересня 2016.

Скарби Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського / Упорядник Ярослава Ткачук. – Львів: Манускрипт-Львів, 2015. – 448 с.

Фонди Гончарської книгозбірні України поповнилися новим мистецьким виданням, люб’язно подарованим упорядником і автором проекту Ярославою Ткачук. В альбомі представлено кращі зразки народного мистецтва гуцулів і покутян з фондів Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського.

Подано переднє слово члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Михайла Станкевича. Вступна стаття «Наші скарби» генерального директора Музею Ярослави Ткачук висвітлює історію становлення просвітницько-музейної інституції в Коломиї та широке коло подій з культурно-мистецького життя краю. Розділи альбому з репрезентативними статтями знайомлять читачів з творами образотворчої й сакральної тематики, виробами з дерева, металу, шкіри, кістки, глини та ін.

Розділ «Кераміка» підготовлено завідувачем Відділу кераміки Музею Романною Баран. У вступній статті до розділу зазначено, що колекція художньої кераміки Музею містить близько 5 тисяч творів відомих і невідомих майстрів Гуцульщини та Покуття від середини ХІХ століття й донині.

Багатоілюстроване видання буде цікаве мистецтвознавцям, етнологам, історикам, музеологам, краєзнавцям, колекціонерам, мистцям, усім, кому не байдужа мистецька спадщина українців.

Завітайте до Гончарської книгозбірні України та ознайомтеся з новою книгою.{jcomments on}

 

Ольга Карунна,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України

 
Замовити екскурсію