До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 05 вересня 2016.

Нещодавно до Гончарської книгозбірні України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному надійшов каталог «Людмила Філінська. Кераміка». Його подарувала голова Луганської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Інна Єрмакова.

Людмила Філінська – вінницька гончарка, майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, одна з тих подвижників, хто присвятив своє життя збереженню й розвитку традиційної української культури.

«Учениця Олексія Луцишина, Людмила Леонідівна не тільки перейняла всі традиційні секрети гончарства, а й створила свій власний «жіночий» стиль, втіливши одночасно любов до писанки і до глини. Її неповторні керамічні різьблені писанки і пташечки поєднали в собі міцність матеріалу, ювелірність роботи і ніжність готового виробу. Символи трипільської культури, давні знаки подільського писанкарства, традиційна українська символіка, вирізьблені на її керамічних роботах, створюють особливий, ні на кого не схожий, мережаний світ Людмили Філінської…», – так зазначила про творчість мисткині Тетяна Цвігун, директор Вінницького обласного центру народної творчості.

У каталозі подано фото мисткині та її глиняних виробів. Він розрахований на широке коло читачів.

Оксана Андрушенко,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України{jcomments on}

 
 
 
 
 
 
 
 
Замовити екскурсію