До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 01 вересня 2016.

Раритети античної колекції Херсонського краєзнавчого музею: Альбом. – Херсон: Гілея, 2015. – 36 с.: іл.

Книжковий фонд Гончарської книгозбірні України поповнився цікавим виданням – «Раритети античної колекції Херсонського краєзнавчого музею». Книгу презентувала український археолог, фахівець у галузі скіфської археології, представник археологічної керамології, доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології НАН України Надія Гаврилюк (Київ).

Херсонський обласний краєзнавчий музей є однією з провідних науково-просвітницьких інституцій на теренах Південної України. Тут зберігаються і досліджуються десятки різноманітних колекцій, а загальна кількість експонатів сягає близько 200 тисяч. Особливим є зібрання предметів античної культури, що понад тисячу років панувала на берегах Чорного моря.

У виданні опубліковано інформацію про найбільш цінні предмети, які є раритетами античної колекції музею.

 

Тетяна Хрипун,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України{jcomments on}

Замовити екскурсію