До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 26 квітня 2016. Опубліковано в Гончарська Книгозбірня України

Нове цікаве видання побачило світ: «Віра Томашевська: Мистецтво кераміки: Книга-альбом». Віра Томашевська – надзвичайно обдарований майстер архітектурно-художньої кераміки з Києва. Її різні за жанрами станково-декоративні панно відрізняються вишуканою образністю, де гармонійно поєднано національні традиції з сучасною культурою. В альбомі представлено значну частину творчого доробку мисткині. Тетяна Пошивайло, заступник генерального директора музею Івана Гончара, так зазначила про творчість художниці: «Варта уваги новітня, надзвичайна техніка, в якій майстриня створює свої керамічні панно. Вона поєднує керамічний живопис та рельєф, який складається з окремих елементів. Ця унікальна техніка дає можливість створювати панно різних розмірів та конфігурацій. Ліпка проводиться вручну і випалюється в печі при температурі 9500–10000 з нанесенням кольорових полив, емалей, скла та повторним випалюванням. В кінці панно наклеюється на планшет, обтягнутий полотном.
… У творах відчувається розкіш української природи і людини в ній».
Видання розраховане на широке коло читачів, шанувальників декоративного мистецтва, викладачів та студентів художніх вузів.
 
 
Тетяна Хрипун, 
бібліотекар Гончарської книгозбірні України
Національного музею-заповідника українського гончарства{jcomments on} 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Замовити екскурсію