До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 29 лютого 2016.

    

Нещодавно фонди Гончарської книгозбірні України поповнилися новими книгами, які люб’язно подарував Антон Євдокимович Гриб з Тернополя – дослідник творчості народних майстрів Тернопільщини, автор низки статей в «Енциклопедії сучасної України», Тернопільському енциклопедичному словнику, навчальних посібників «Золоті плетінки» (Тернопіль, 1994), «Соломоплетіння» (Тернопіль, 2005), поетичних збірок, низки оповідань і роману «Ляда» (Тернопіль, 2009), учасник багатьох художніх виставок, доцент кафедри образотворчого мистецтва Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка, заслужений майстер народної творчості України (1988), член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (1990), лауреат Премії імені Ярослави Музики (2008).         

Серед презентованих видань – його монографія «Керамологія Тернопільщини», в якій проаналізовано розвиток народного гончарства і кераміки означеного регіону від доби неоліту до початку ХХІ століття. Вона стане в нагоді краєзнавцям, науковцям, викладачам та студентам навчальних закладів, шанувальникам народної творчості.

Щиро вдячні за подаровані книги!{jcomments on}

 

Співробітники

Гончарської книгозбірні України

Замовити екскурсію