До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 22 січня 2016.

У Гончарській книгозбірні України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному презентовано виставку публікацій, присвячену 45-річчю від дня народження художниці-керамістки Олени Мороховець. Її роботи – вази, тарелі, столові сервізи, супники та інше, витончені й досконалі, створені в народному стилі з дотриманням традицій Опішного. Кожна робота є неповторною, оригінальною та довершеною. Художниця створює чудові роботи дрібної пластики: зооморфні скульптури та народну іграшку. Скульптури, які Олена оздоблює ліпленим декором, видаються фантастичними та казковими.

Талановита майстриня – учасниця всеукраїнських виставок, конкурсів, симпозіумів, фестивалів та ярмарків народного мистецтва. Її вироби зберігаються в музеях Києва, Опішного, Санкт-Петербурга й Скопина (Росія) та приватних колекціях.

Співробітники Гончарської книгозбірні України:

Галина Панасюк, Ольга Карунна{jcomments on}

Замовити екскурсію