5. Меморіальний музей-садиба філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа

вкл. 18 лютого 2013. Опубліковано в Екскурсії

  для дорослих

25,00 грн.

  для дітей шкільного віку

15,00 грн.

*Тривалість екскурсії 30-45 хв. (великі екскурсійні групи розділяються на 12-15 осіб – діти, 10 осіб – дорослі; час екскурсії збільшується залежно від кількості утворених груп)

З 01.04.2016 року встановити вартість послуг екскурсовода у Меморіальному музеї-садибі гончарки Олександри Селюченко (маршрут №3), Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів (маршрут №4), Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа (маршрут №5), Національних виставок кераміки в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (маршрут №6), Музеї мистецької родини Кричевських (маршрут №7):

– індивідуальне екскурсійне обслуговування відвідувачів:

  • для групи до 5 осіб включно – 10 грн.;
  • для групи від 6 до 18осіб включно – 20 грн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІЛЬГИ

1.Вартість вхідного квитка для школярів-напівсиріт – зі знижкою в розмірі 50%, за умови документально підтвердженого права на пільгу.

2.Вартість вхідного квитка для дітей осіб, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, зі знижкою у розмірі 25%, за умови документально підтвердженого права на пільгу.

3.Огляд музею-заповідника для дітей дошкільного віку, школярів-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів, інвалідів, учасників бойових дій, учасників АТО, дітей війни – безкоштовно за умови документально підтвердженого права на пільгу.

4.Вартість вхідного квитка для студентів, пенсіонерів – зі знижкою в розмірі 20% за умови документального підтвердження права на пільгу. 

comments powered by HyperComments